Emeklerinizin karşılığı...

Moderatör: ADMİN

Kullanıcı avatarı
By AlicanTR
Administrator
TRForumuz.biz ailesine hoşgeldiniz!

Sayın üyelerimiz,
Forumda attığınız mesaj ve konu sayısı performansınıza bağlı olarak TRForumuz.biz’de bir rütbeniz olacak.
Rütbeler ve mesaj sayıları ;
  • Hazırlık : Ailemize attığınız ilk adım ile aldığınız rütbedir. Bir üst rütbeye geçebilmek için 150 mesaj veya konu forumumuza katkıda bulunmanız gerekmektedir.
    Üniversite : Bir üst rütbeye geçebilmek için 500 mesaj veya konu forumumuza katkıda bulunmanız gerekmektedir.
    Yüksek Lisans : Bir üst rütbeye geçebilmek için 1000 mesaj veya konu forumumuza katkıda bulunmanız gerekmektedir.
    Doktora : Bir üst rütbeye geçebilmek için 1500 mesaj veya konu forumumuza katkıda bulunmanız gerekmektedir.
    Asistan : Bir üst rütbeye geçebilmek için 2000 mesaj veya konu forumumuza katkıda bulunmanız gerekmektedir.
    Öğretim Üyesi : Bir üst rütbeye geçebilmek için 3000 mesaj veya konu forumumuza katkıda bulunmanız gerekmektedir.
    Doçent Doktor : Bir üst rütbeye geçebilmek için 4500 mesaj veya konu forumumuza katkıda bulunmanız gerekmektedir.
    Profesör : Bir üst rütbeye geçebilmek için 7000 mesaj veya konu forumumuza katkıda bulunmanız gerekmektedir.
    Dekan : Bir üst rütbeye geçebilmek için 10.000 mesaj veya konu forumumuza katkıda bulunmanız gerekmektedir.
    Rektör : TRForumuz.biz ailesine verdiğiniz tüm emeklerin karşılığı olan en üst rütbedir.
Yönetim ekibimize ise rütbelere bağlı olarak forumumuzda göstermiş olduğunuz performans sonucu, bağlı bulunan kategorilerde belirli bir bilgi seviyesinde olmanız ve kendinizi bu alanda sürekli geliştiriyor olmanız durumunda katılım sağlayabilirsiniz. Her bir bölümün bölüm moderatörü ve takım üyeleri mevcut olacağı için üst yönetim ile birlikte güçlü çalışmalar ortaya çıkarma fırsatı bulacağız. Her bölüm moderatörü kendi takımını yönetmekle birlikte üst yönetime de bağlı olarak çalışmalarına hız kesmeden devam edecek. Yönetimimizde ilerleme durumunuz ise Takım Üyesi > Bölüm Moderatörü > CO – Admin olarak ilerlemektedir. Yönetimde zamanla yeni sorumluluk konumları oluşturulabilir ve değiştirilebilir. Her ay belirlenen günde üst yönetim toplantısı sonucu yönetim atamaları gerçekleşebilir. Moderasyon ekibimiz ise ;

• ADMİN
    CO-ADMİN
    EĞİTİM BÖLÜM MODERATÖRÜ
    EĞİTİM TAKIM ÜYESİ
    EKONOMİ / FİNANS BÖLÜM MODERATÖRÜ
    EKONOMİ / FİNANS TAKIM ÜYESİ
    OYUN BÖLÜM MODERATÖRÜ
    OYUN TAKIM ÜYESİ
    TEKNOLOJİ BÖLÜM MODERATÖRÜ
    TEKNOLOJİ TAKIM ÜYESİ
    WEBMASTER BÖLÜM MODERATÖRÜ
    WEBMASTER TAKIM ÜYESİ
    GELİŞİM BÖLÜM MODERATÖRÜ
    GELİŞİM TAKIM ÜYESİ
    EĞLENCE VE HOBİLER BÖLÜM MODERATÖRÜ
    EĞLENCE VE HOBİLER TAKIM ÜYESİ

Yönetimimize dahil olacak arkadaşlar yetki, ayrıcalık ve sorumluluklar detaylı bir şekilde bilgilendirilecektir.

TRForumuz.biz büyük bir aileyiz…
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

TRForumuz.Biz Büyük Bir Aileyiz...